تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
چسب کاشی پودری
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
برندهای تردمیل

تعمیر تردمیل

تعمیر تردمیل

برندهای تردمیل

در این مقاله برخی از معروف ترین برندهای سازنده تردمیل را با توضیحات مختصری در مورد آنها در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهیم. برندهای تردمیل موجود در بازار ایران بسیار متنوع هستند و در این مقاله به معروف ترین آنها می پردازیم. تعمیر تردمیل  این برندها هم در زمینه ساخت تردمیل خانگی و هم تردمیل باشگاهی فعالیت انجام می دهند.

تردمیل پاندا Panda

این تردمیل ها، ساخت کشور چین و تحت لیسانس کشور تایوان هستند و معمولا 6 کاره می باشند. انواع خانگی و باشگاهی این دستگاه تولید و عرضه می شود. محدوده سرعت این تردمیل ها بیش از 13 کلیومتر در ساعت است. همه انواع آن مجهز به ضربه گیر SDS هستند که از آسیب رسیدن به مفاصل و عضلات ورزشکار پیشگیری می کند. سیستم پخش موسیقی، اسپیکر،  کلید اضطراری، قابلیت ثبت انواع برنامه از ویژگی های این تردمیل می باشد. تردمیل های خانگی پاندا، قابلیت تاشوندگی دارند و در مواقعی که مورد استفاده قرار نمی گیرند، می توان آن ها را جمع کرد تا فضای منزل را اشغال نکند. این وسیله با جک گازی به سادگی نصب می شود؛ جک گازی در هنگام نصب دستگاه را به آرامی بر روی زمین قرار می دهد و از ضربه وارد شدن به آن جلوگیری می نماید. صفحه مانیتور این تردمیل ها سرعت، زمان، کالری سوزانده شده، مسافت طی شده، ضربان قلب کاربر، درجه شیب و برخی اطلاعات دیگر را به ورزشکار نشان می دهد.

این اطلاعات بسیار ارزشمند هستند و کاربر می تواند به وسیله آن یگ الگوی ورزش  مناسبی را برای خود طراحی بکند.  یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش از دیگر ویژگی های این محصول پرطرفدارمحسوب می شود و نشانه مرغوبیت کالا است. این تردمیل ها قیمت ها متنوعی دارند. نوع خانگی آن از 1.950.000 تومان شروع می شود و بالا ترین قیمت آن 8.950.000 تومان است.

تردمیل توربو فیتنس Turbo fitness

این تردمیل ها در کشور تایوان تولید می شوند و با قدرت بیش از 2 اسب بخار، وزن بالا تر از 110 کیلوگرم را به خوبی تحمل می کنند. ساده ترین نوع این دستگاه، دارای 9 برنامه ورزشی از پیش تعیین شده و یک برنامه ی Manual در قسمت پنل می باشد. نوع خانگی این تردمل ها قابلیت تاشوندگی دارند و در مواقعی که استفاده نمی شوند، می توان آن ها را جمع کرد تا فضای منزل اشغال نشود. در هنگام نصب نیز به آرامی توسط جک گازی بر روی زمین قرار می گیرند تا دستگاه آسیب نبیند. انواع پیشرفته تر تردمیل توربو فیتنس Turbo fitnessمجهز به ضربه گیر SDS ، شیب برقی و برنامه های متعدد می باشد. مانیتور این دستگاه سرعت، مسافت طی شده، کالری مصرف شده، زمان، درجه شیب و ضربان قلب ورزشکار را نشان می دهد و کاربر با استفاده از این اطلاعات می تواند یک الگوی ورزشی مناسب برای خود طراحی کند. پخش موسیقی از طریق USB از دیگر ویژگی های این تردمیل است.

تردمیل های توربو فیتنس از نظر قدرت موتور و قیمت دارای تنوع بسیاری هستند. این تردمیل ها شامل 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس فروش می باشند که مرغوبیت کالا را نشان می دهد. قیمت این محصولات از 1.695.000 تا 3.390.000 تومان متغیر است.

تردمیل آیرون مستر Iron master

این تردمیل ها در کشور چین تولید می شوند و انواع خانگی و باشگاهی آن در حال عرضه به مشتریان می باشد. ساده ترین این دستگاه با قدرت موتور بالای 1.5 اسب بخار وزن بیش از90 کیلوگرم را به خوبی تحمل می کند. انواع پیشرفته تر آن تا وزن  120 کیلو گرم را هم جواب می دهد. محدوده سرعت تردمیل خانگی این برند به 16 کیلومتر در ساعت می رسد. شیب برقی،  ضربه گیر، 12 برنامه ورزشی از پیش تعیین شده، قابلیت پخش موسیقی به وسیله USB و یا MP3  از ویژگی های دیگر این دستگاه است. صفحه مانیتور تردمیل آیرون مستر، سرعت، زمان، مسافت طی شده، کالری مصرف شده و ضربان قلب ورزشکار را نشان می دهد؛ که به وسیله  ی این اطلاعات ارزشمند  کاربر می تواند یک الگوی ورزشی مناسب برای خود طراحی کند.

ارزان قیمت ترین مدل این دستگاه، مدل MT280 است که 1.400.000 تومان قیمت دارد و گران قیمت ترین مدل آن با توان 6 اسب بخار یکی از پر قدرت ترین تردمیل های باشگاهی محسوب می شود و 11.500.000 تومان است.

تردمیل جی کی اکسر Jkexer

این تردمیل ها در کشور تایوان تولید می شود و به طور متوسط تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل می کند. نوع خانگی آن 2.5 اسب بخار قدرت دارد. محدوده سرعت این دستگاه به 16 کیلومتر در ساعت می رسد. شیب قابل تنظیم به صورت دستی و یا برقی، کلید اضطراری ، 12 برنامه با امکان تنظیم 3 سطح و 3 برنامه شخصی از ساده ترین ویژگی های این دستگاه است. مانیتور این تردمیل ها سرعت، مسافت طی شده، میزان کالری مصرف شده، زمان و ضربان قلب ورزشکار را نشان می دهد. کاربر با این اطلاعات ارزشمند می تواند به یک الگوی ورزشی مناسب دست پیدا کند.

تردمیل های خانگی آیرون مستر خاصیت تاشوندگی دارند و در مواقعی که استفاده نمی شوند، می توان آن ها را جمع کرد تا فضای منزل بیهوده اشغال نشود. نصب این دستگاه به سادگی و توسط جک گازی صورت می گیرد. جک گازی، تردمیل را به آهستگی بر روی زمین قرار می دهد و از آسیب رسیدن به آن جلوگیری می کند. ارزان قیمت ترین مدل آن، مدل VIGOR735 است که 2.100.000 تومان قیمت دارد. قدرت نوع باشگاهی آن به 3 اسب بخار می رسد و 12.500.000 تومان است.