تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
آموزش تاتو بدن
گاوصندوق
چسب کاشی پودری
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
خرید بلیط هواپیما
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
ای توپی پوزیشنر
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
شاد طب
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
راهنمایی سرویس و تعمیر تردمیل

تعمیر تردمیل

تعمیر تردمیل

راهنمایی سرویس و تعمیر تردمیل

راهنمایی سرویس و تعمیر تردمیل

راهنمای سرویس و نگهداری تردمیل در این مقاله چند راهکار ساده برای نگهداری از تردمیل به شما معرفی می کنیم که با انجام آنها موجب کارایی بهتر تردمیل خریداری شده و همچنین اجتناب از تعمیرات می شوید . یکی از مهمترین نکات بعد از خرید یک تردمیل مناسب نگهداری درست از آن محصول می باشد که در این کار تمیز نگه داشتن و سرویس منظم موجب طول عمر بیشتر تردمیل شما می گردد .

مانیتور و قاب تعمیر تردمیل

در ابتدا راهنمای تردمیل را به دقت مطالعه کرده و از نوع مایع شستشو دهنده آن اطلاع پیدا کنید ، بعد از هر بار استفاده صفحه و قاب تردمیل را تمیز کنید بهترین وسیله برای تمیز کردن روزانه دستمال نمناک است ، به وسیله پارچه نمناک صفحه و قاب را از عرق و لکه ها پاک کنید .

اطراف تردمیل

بهتر است هفته ای یک بار زیر و اطراف تردمیل را جارو برقی بکشید و به این موضوع توجه کنید که در زیر آن گرد و خاک سیاه رنگ وجود نداشته باشد چون این گرد سیاه ناشی از سایش تسمه اصلی تردمیل است ، انباشنه شدن گرد و خاک در بخشهای متحرک تردمیل موجب بالا رفتن حرارت و فرسودگی زود هنگام این قطعات می شود ، مهمتر از همه ورود این گردها به موتور موجب گرما و خرابی موتور می شود .

موتور تردمیل

موتور اصلی تردمیل و همچنین موتور شیب دهنده در بخش جلویی و زیر پوشش قرار دارد  سعی کنید یک بار در ماه تردمیل را از برق خارج کرده و درپوش موتور را با دقت باز کنید و اطراف موتور را با جارو برقی تمیر کنید ، دقت کنید به بخشمای الکترونیکی آسیب وارد نشود و همچنین بسیار دقت کنید قبل از این کار دستگاه از برق خارج شده باشد .

تسمه و تخته

یک بار در ماه سطح تسمه را تمیز کنید و به ارامی لبه های تصمه را بالا گرفته و سطح بین تخته و تسمه را نیز با پارچه نمدار تمیز نمایید زیرا و جود گرد و خاک میان تخته و تسمه موجب اصطحکاک و در نتیجه حرارت را بالا میبرد و موجب خرابی تسمه می شود .

کارخانه ها بیشتر از مواد لغزنده برای کم کردن این اصطحکاک استفاده می کنند ، قبل از تمیز کردن یا استفاده از مواد لغزنده دفترچه راهنما را مطالعه نمایید زیرا استفاده از ماده لغزنده نا مناسب موجب خرابی و همچنین لغو ضمانت نامه می گردد .

تنظیم تسمه

دقت کنید که همیشه تسمه در وسط تردمیل قرار گرفته باشد ، تراز نبودن تسمه موجب بالا رفتن اصطحکاک و گرما و در نتیجه فرسودگی غلطک ها می شود ، اگر لبه تسمه به کناره تردمیل ساییده شود موجب خرابی تسمه می شود .

در انتهای تردمیل و در کنار غلطک دو پیچ برای تنظیم تسمه قرار دارد که با پیچاندن آنها می توانید تسمه را تنظیم نمایید ( از بیش از حد پیچاندن این پیچها

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 30 تير 1395ساعت 16:38 توسط امین | تعداد بازديد : 387 | |