تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
چسب کاشی پودری
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
چگونه اثربخشی تمرین روی تردمیل را دو برابر کنیم

تعمیر تردمیل

تعمیر تردمیل

چگونه اثربخشی تمرین روی تردمیل را دو برابر کنیم

جمع آوری توسط سایت تعمیر تردمیل

تمرین اینتروال انجام دهید

تمرین اینتروال در ساده‌ترین حالت، عبارت است از ۳۰ ثانیه دویدن با حداکثر سرعت و پس از آن ۶۰ تا ۹۰ ثانیه دویدن با سرعت آهسته. این تمرین، نه تنها یک تمرین کاردیوی عالی است، بلکه به ساخت عضلات پایین تنه‌ی شما نیز کمک می‌کند! برای به حداکثر رساندن تاثیر تمریناتتان، حداقل یک روز تمرین اینتروال در هفته داشته باشید. تنها با ۲۰ دقیقه، کالری بیشتری نسبت به ۴۵ دقیقه آهسته دویدن، خواهید سوزاند

سرعت و شیب را تغییر دهید

در بعضی روزها فقط یک دوی آرام و بی سر و صدا کافی است، اما در بقیه روزها، شما باید دویدن در سربالایی یا دویدن سریع را به تمریناتتان اضافه کنید. هر چه تندتر یا با شیب بیشتری بدوید، بیشتر به بدنتان فشار خواهید آورد. اکثر تردمیل‌ها دارای برنامه‌های از پیش تنظیم شده هستند که می‌توانید برای افزایش شدت دویدنتان از آنها استفاده کنید.

با وزنه بدوید

این کار برای مدت طولانی توصیه نمی‌شود، اما می‌تواند برای کوتاه مدت خوب باشد. در هنگام دویدن، بمدت ۲ تا ۳ دقیقه یک جفت دمبل سبک در دست‌هایتان بگیرید تا به دو سر بازو و ساعدتان، یک تمرین حسابی داده باشید! یا مثلا وزنه‌های مچ پا بپوشید تا به پاهایتان فشار بیاورید. این وزن اضافه شده، شدت تمرین شما را افزایش می‌دهد.

تعمیر تردمیل

فقط رو به جلو راه نروید

برای آنکه واقعا حداکثر بهره را از تمرین تردمیل ببرید، راه رفتن یا آهسته دویدن به سمت عقب یا جهش به طرفین را هم امتحان کنید. این کار، به شما یک تمرین پای عالی ارائه می‌دهد، هماهنگی شما را محک می‌زند، و بدنتان را مجبور می‌کند که سخت‌تر کار کند. مجبور نیستید تردمیل را روی یک سرعت بالا تنظیم کنید، اما برای کار کردن روی باسن، زانوها و مچ پاها بطور موثر، در تمرینتان تنوع ایجاد کنید.

شیب را زیاد کنید

اگر شما از آهسته دویدن با شدت کم و حالت پایدار لذت می‌برید، می‌توانید دویدنتان در مسیر طولانی را با اضافه کردن چند درجه شیب، سخت‌تر کنید. این کار، عضلات پای شما را به چالش خواهد کشید و به سیستم قلبی عروقی شما فشار می‌آورد، اما بر زانوها و ماهیچه‌های پشت ساق پایتان، فشار اضافی وارد نمی‌کند.

به سرعت اضافه کنید

برای آنها که به یک سرعت ثابت عادت کرده‌اند، شاید وقت آن باشد که سرعت را کمی افزایش دهند. شما مجبور نیستید یک دوی شدید یا با حداکثر سرعت انجام دهید، فقط کمی سرعت را بیشتر کنید. مثلا سرعتتان را از ۴.۵ به ۴.۸ یا ۵ تغییر دهید. این کار به شما کمک خواهد کرد که در زمان کمتر، کالری بیشتری بسوزانید و سیستم قلبی عروقی‌تان را فراتر از محدودیت‌های فعلی‌اش، تحت فشار قرار دهید. در ابتدا، سریعتر خسته می‌شوید، اما تلاش‌های شما در دراز مدت، نتیجه خواهد داد.

بیرون بروید

دویدن روی تردمیل می‌تواند لذت بخش باشد، اما همیشه بهترین کار این است که گاهی اوقات تغییر ایجاد کنید. از تردمیل پایین بیایید و برای دویدن در فضای باز از باشگاه یا منزلتان خارج شوید. یک پارک، یک مسیر پیاده‌روی، یا یک خیابان خلوت برای دویدن پیدا کنید. این کار، شما را دلگرم خواهد کرد که در دویدن روی تردمیل، به خوبی پیشرفت می‌کنید و در منظره‌ی اطراف و سرعت دویدنتان نیز تنوع ایجاد می‌شود.

تعمیر تردمیل

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 16 مرداد 1395ساعت 13:43 توسط امین | تعداد بازديد : 395 | |